Actief Winterswijk

Contact

 

Suzanne Spexgoor

Buurtsportcoach bij Beweeg Wijs

Doelgroep: Leeftijd Basisschool leerlingen

Beweeg Wijs

Email: suzanne@beweegwijs.nl

Tel: 0545 - 296 858

   

Mitchel Hammadi

Buurtsportcoach bij SPOT-jongerenwerk

Doelgroep: Leeftijd Voorgezet Onderwijs

SPOT-jongerenwerk

Email: mhammadi@winterswijk.nl

Tel: 06 - 10 50 19 16

   

Monique Wieskamp

Buurtsportcoach bij Sociaal Team

Doelgroep: 55 plus

Email: mwieskamp@winterswijk.nl

Tel: 0543 - 543 543

 

Wouter Beijers

Buurtsportcoach bij Graafschap College

Open en vitale Sportparken Winterswijk

Email: w.beijers@graafschapcollege.nl

Tel: 06 - 40 11 22 08

 

 

Harrie Garritsen

Verenigingsondersteuner bij Winterwijkse uitdaging

E-mail: info@winterswijkseuitdaging.nl

Tel: 06 - 53 20 97 18

 

Jolanda Geurkink

Beweegmakelaar bij Sociaal Team

Email: jgeurkink@winterswijk.nl

Tel: 06 - 11 51 54 14

 

Hans Roerdinkholder

Cultuurcoach bij BoogieWoogie

Email: cultuurcoach@boogiewoogie.nl

Tel: 06 - 24 67 22 20

 

Jasper Nickmann

Coördinator buursport- en cultuurcoaches

Email: jnickmann@winterswijk.nl

Tel: 0543 - 543 543